Ansatte Slatlem Molde

Møt våre engasjerte medarbeider i Molde

Salg og administrasjon

Ansatt Robert Moen

Robert Moen

Daglig leder

410 41 463
robert.moen@slatlem.no

David-Andre Bruun

Selger

916 06 084

david.andre.bruun@moller.no

Magnus Lorentzen

Servicemarkedsleder / Delelager

476 91 293

magnus.laustad.lorentzen@moller.no

Ansatt Tone Didriksen

Tone Didriksen

Garantiansvarlig

488 69 742
tone.didriksen@moller.no

Ansatt Åge Gangstad

Åge Gangstad

Teknisk leder

ageg@slatlem.no

Serviceverksted og delelager

Ansatt Markus Aunan

Markus Aunan

Serviceselger, Skoda

901 97 712
markus.aunan@moller.no

Ansatt Daniel Veiset

Daniel Veiset

Kundeselger, Mazda

489 52 608
daniel.veiset@moller.no

Ansatt Kim-Rune Edvartsen

Kim-Rune Edvartsen

Mekaniker

Ansatt Jacek Bak

Jacek Bak

Tekniker Mazda

Ansatt Rune Bjerkestrand

Steffan Hofstad Bolsø

Mekaniker

Ansatt Chalak Ibrahim Mahmood

Chalak Ibrahim Mahmood

Lærling

Ansatt Rafal Gabriel Bak

Rafal Gabriel Bak

Klargjører

Ansatt Bjørnar Hagset

Bjørnar Hagset

Tekniker Skoda