Ansatte Slatlem Kristiansund

Møt våre engasjerte ansatte i Kristiansund

Salg

Ansatt Roger Aasprong

Roger Aasprong

Salgsleder

907 66 828
roger.aasprong@slatlem.no

Ansatt Rune Brevik

Rune Brevik

Selger nyttekjøretøy og KIA

488 87 371
rune.brevik@slatlem.no

Ansatt Odd Jarle Betten

Odd Jarle Betten

Mercedes-Benz

919 12 698
odd.betten@slatlem.no

Ansatt Jonas Slatlem

Jonas Slatlem

Bruktbilansvarlig

932 18 422
jonas@slatlem.no

Kundemottak, verksted og delelager

Ansatt Jan Brandtzæg

Jan Brandtzæg

Kunderådgiver Mazda/KIA

71 58 06 80
jan.brandtzaeg@slatlem.no

Ansatt Kim Fredrik Karlsen

Kim Fredrik Karlsen

Kunderådgiver Mercedes-Benz

71 58 06 80
kim.karlsen@slatlem.no

Ansatt Tom Erlandsen

Tom Erlandsen

Kunderådgiver Peugeot/Mercedes-Benz

969 42 832
tom.erlandsen@slatlem.no

Ansatt Rune Bjerkestrand

Rune Bjerkestrand

Garantiansvarlig

71 58 06 80
rune.bjerkestrand@slatlem.no

Ansatt Harald Magne Rånes

Harald Magne Rånes

Tekniskleder

71 58 06 80
harald.raanes@slatlem.no

Administrasjon

Ansatt Jan Brandtzæg

Øyvind Grødal

Daglig leder

982 23 830
oyvind.groedal@slatlem.no

Ansatt Idar Slatlem

Idar Slatlem

Konsern leder

idar@slatlem.no

Ansatt Bjørn Ranheim

Bjørn Ranheim

Økonomisjef

483 24 203
bjorn.ranheim@slatlem.no

Ansatt Øyvind Flø

Øyvind Flø

Finanssjef

901 85 797
oyvind.flo@slatlem.no

Ansatt Hege Tanja Hansen

Hege Tanja Hansen

Salgssekretær

483 24 201
tanja@slatlem.no

Ansatt Liv Marit K. Dahlen

Liv Marit K. Dahlen

Regnskap

483 24 202
liv.marit@slatlem.no

Ansatt Julie Ibsen Thun

Julie Ibsen Thun

Digital markedsfører

975 15 287
julie.thun@slatlem.no