Ansatte Slatlem Kristiansund

Møt våre engasjerte ansatte i Kristiansund

Salg

Ansatt Roger Aasprong

Roger Aasprong

Salgsleder - Bruktbil og Nyttekjøretøy

907 66 828
roger.aasprong@slatlem.no

Ansatt Rune Brevik

Rune Brevik

Salg - Peugeot og KIA

488 87 371
rune.brevik@slatlem.no

Ansatt Odd Jarle Betten

Odd Jarle Betten

Salg - Mercedes-Benz

919 12 698
odd.betten@slatlem.no

Ansatt Anton Slatlem

Anton Slatlem

932 00 663
anton.slatlem@slatlem.no

Kundemottak, verksted og delelager

Ansatt Jan Brandtzæg

Jan Brandtzæg

Serviceselger

483 24 209
jan.brandtzaeg@slatlem.no

Sondre L. Thingnæs 

Serviceselger

969 42 832
sondre.thingnaes@slatlem.no

Ansatt Jan Inge Kvernen

Jan Inge Kvernen

Delelager

483 24 204
jan.inge.kvernen@slatlem.no

Ansatt Rune Bjerkestrand

Rune Bjerkestrand

Garantiansvarlig

922 65 459
rune.bjerkestrand@slatlem.no

Ansatt Jonas Slatlem

Jonas Slatlem

Servicemarkedsleder

932 18 422
jonas@slatlem.no

Administrasjon

Idar Slatlem

Daglig leder

416 41 940
idar@slatlem.no

Økonomi og regnskap, Slatlem Gruppen

Ansatt Bjørn Ranheim

Bjørn Ranheim

Regnskapsleder

483 24 203
bjorn.ranheim@slatlem.no

Ansatt Øyvind Flø

Øyvind Flø

Regnskapsleder

901 85 797
oyvind.flo@slatlem.no

Ansatt Hege Tanja Hansen

Hege Tanja Hansen

Salgssekretær

483 24 201
tanja@slatlem.no

Ansatt Liv Marit K. Dahlen

Liv Marit K. Dahlen

Regnskap

483 24 202
liv.marit@slatlem.no